O MNĚ

Jmenuji se Michal Brozman.

Když mi bylo přibližně 6 let pronesl jsem následující větu: „Budu jednou léčit lidi".

A tomuto se dnes skutečně věnuji, i když má cesta nebyla zcela přímá. Již od dětství jsem si připadal v mnoha ohledech jiný, ne lepší, ne horší, jednoduše mé tělo a mé pocity reagovaly jinak, jak je tomu u ostatních lidí. Nicméně postupem času jsem začal vrcholově sportovat a nechal jsem tyto schopnosti spát na několik let. Prošel jsem si však těžkým úrazem, který mě donutil se vrátit ke svým skrytým schopnostem a ty jsem začal následně rozvíjet. Věnoval jsem se studiu osobních věd, východní filosofii, klasické psychologii, neurolingvistice i záležitostem moderní fyziky. Několik let jsem se věnoval svému rozvoji, práci s energiemi a se svými talenty.

Největší zlom však přišel před 3 lety, kdy jsem měl setkání s něčím mimo náš svět. I pro mě samotného se jednalo o velmi zvláštní a těžko pochopitelný moment. Setkal jsem se se silami, o kterých jsem si myslel, že nemohou existovat, ale přesto jsem je zažil. A právě od té doby mohu léčit skutečně , jak jsem kdysi jako dítě řekl.

Své postřehy a úvahy o životě a vztazích jsem vložil do knih, které se staly bestsellery. Mezi mé knihy patří: Jak vzniká ne-moc aneb Pravdivost srdce, 50 vzkazů ženám a Jak se zbavit svého Ega?

Jsem milujícím člověkem, a pokud by jste hledali jedno slovo, kterým bych se charakterizoval, pak je to „Laskavost".

Pokud jste se ocitli na těchto stránkách a dočetli je až sem, pak věřte, že nic není náhoda a měli jsme se právě nyní setkat. I já jsem potkával v pravý čas ty správné osoby, které se podílely na mém rozvoji a jsem jim za to velmi vděčen.

Přeji vám, ať se cítíte na mých stránkách příjemně, plni pohody a třeba se uvidíme osobně nebo prostřednictvím mých knih.
To je už čistě na vás, jen se zhluboka nadechněte a odpověď přijde již sama.

Přeji vám všem krásný život.

Michal